Meist

„Kui hoitu, siis toitu.“ Eesti vanasõna

Seitseteist aastat koduseid toite

Nurme bistroo avas uksed 4. jaanuaril 2001 selleks, et pakkuda kehakinnitust Nurme vabriku töötajatele. Külastajaskond laienes kiiresti ning bistroo leidis koduseid toite pakkuva toitlustusasutusena peagi oma kindla koha Haapsalu söögikohtade hulgas. Samuti sai bistroost perekondlike tähtpäevade tähistamise koht.

Vaatamata võõrakõlalisele nimele pakutakse meil lihtsaid koduseid, aga ka rahvuslikke toite. Samuti suupisteid, toitvaid einevõileibu, kooke, pirukaid ja saiakesi. Iga päev on menüüs salat, paar erinevat suppi ja praadi ning ei puudu ka lihtsad magustoidud. Toidu juurde kuulub kannuvesi.

Meie suurimaks rõõmuks on rahulolev ja rõõmsameelne klient. Meile on oluline, et toidud oleksid maitsvad, teenindus kiire ja sõbralik.

IMG_6712
IMG_6680 (1)

Lihtne tulla, lihtne olla

Nii kõlab meie juhtlause. Asukoht Haapsalu südalinnas ning lihtne ligipääs nii jalakäijatele, ratastooli kui ka autoga liikujatele on seetõttu hõlbus. Neile, kes armastavad maailmas toimuvaga kursis olla, pakume WiFi leviala teenuseid. Lisaks on võimalik lugeda ajalehti ja sirvida ajakirju.

 

Kõige väiksematele külastajatele on õdus mängunurk, kus on võimalik mängida ja joonistada. Tualetis on mähkimislaud.

Bistroo on avatud argipäeviti 8-15.
Muul ajal vastavalt tellimustele.

Samuti on võimalik tellida toitlustust tähtpäevadeks ja peielaudadeks. Saal mahutab 40 külastajat. Kõiki bistroos pakutavaid toite ja jooke saab kaasa osta.

2015_10_18_7181

Tere tulemast!

Oma silm on kuningas ja oma kõht annab hinnangu. Täiendatud Eesti vanasõna.